Miot L

14 października 2020 roku w naszej hodowli przyszły na świat trzy urocze spanielki tybetańskie.
Mamą została nasza niesforna, wiecznie uśmiechnięta psotka Triss czyli Kiiramanna SAY YOU WONT LET ME GO. Natomiast tata to niezwykle utytułowany, przepiękny pies mieszkający na Węgrzech w hodowli Zsuzsany Pócza – Brill Padme BILLY ELLIOT.
Elliota na żywo zobaczyliśmy w Warszawie na Wystawie Europejskiej w 2018 roku. Zdobył wówczas tytuł Zwycięzcy Europy 2018.
Poniżej galeria ślicznego Elliota

International Champion
Austrian Champion
Italian Champion
Polish Champion
Hungarian Champion
Romanian Champion
Junior World Winner 2017
European Winner 2018
Latin Winner 2019
ENCI Winner 2019
Brill Padme BILLY ELLIOT

LEXA HEDA Ilharess – zamieszkała z Tamarą
LARA CROFT Ilharess – zostaje z nami
LAGERTHA Ilharess – mieszka z Magdą i Mają

Bałam się, że moje plany hodowlane pokrzyżuje koronawirus i faktycznie… na początku wszystkie kraje pozamykały granice, ale latem lockdown minął. Węgry stosunkowo późno otworzyły granice, a do tego krycie Triss przypadło na połowę sierpnia, kiedy to w Polsce nastąpił niespodziewany wzrost zachorowań. Jednak udało się! Zdążyliśmy praktycznie w ostatniej chwili, bo już 1 września granice węgierskie zostały zamknięte. Wszystko odbyło się na wariackich papierach, no jakże inaczej! Triss z naszym Ragnarem była zarejestrowana na wystawę na Litwie. Wszystko opłacone, noclegi załatwione a tu taki numer… Triss zdecydowała, że ją wystawy nie interesują, że jedzie na krycie teraz i już. Ostatecznie Ragnar sam pojechał z zaprzyjaźnionymi handlerkami na Litwę a my wyruszyliśmy na południe Europy. Zresztą bardzo miło wspominam naszą wyprawę na Węgry. Budapeszt jest przepięknym miastem, niedaleko jest cudowny Balaton, mnóstwo term a Elliot z Zsuzsanną mieszkają w Telki, w okolicach Budapesztu.
Po powrocie już tylko z niecierpliwością oczekiwaliśmy wyniku naszej wyprawy.
Dodam, ze Triss posiada tytuł Młodzieżowego Championa Polski i wniosek na Championa Polski. Championat odłożyliśmy na później, bo mimo że mogła skończyć go we wrześniu, nie zdecydowaliśmy się na pokazanie suczki, bo już było wiadomo, że jest w ciąży. Jestem pewna, że nadrobimy to w przyszłym roku. Szczeniaczki i zdrowie młodej mamy były najważniejsze.
I tak oto szczęśliwie w Dzień Edukacji Narodowej Triss podarowała nam trzy cudne kluski, same dziewczynki, które od urodzenia cieszą oko.

LAGERTHA Ilharess – zamieszkała z Magdą i Mają

Szczenięta w wieku 7 dni

Nareszcie widzimy świat – szczenięta 2 tygodnie

Szczenięta w wieku 24 dni

 

LARA CROFT Ilharess – zostaje z nami

LEXA HEDA Ilharess – mieszka z Tamarą